Naše projekty

 

 

V roku 2017 sme sa rozhodli zúžitkovať naše 10 ročné skúsenosti v sprostredkovaní realít a rozšírili sme svoju činnosť o rekonštrukcie nami zakúpených nehnuteľností. Chceli sme klientom ponúknuť trochu INÉ bývanie a odzrkadliť v ňom kúsok svojho pohľadu na vyšší štandard a dizajn, než sme boli zvyknutí vídať za desaťročie praxe. Keďže sme chceli ukázať, že nie každý zrekonštruovaný byt má rovnakú hodnotu, nezostávalo nám nič iné, než sa vydať aj inou cestou.

Preto vám radi ponúkame aj službu VÝKUPU bytov s platbou v HOTOVOSTI. Pri tejto službe je kúpa bytu z našej strany naozaj expresne rýchla, bezpečná a transparentná. Byt následne upravujeme podľa našich predstáv. Po rekonštrukcii si zväčša vo veľmi krátkom čase nájde svojho nového, spokojného majiteľa, ktorý ocení nadštandardný dizajn a kvalitu prevedených prác.

Najnovší produkt v našom portfóliu sme nastavili tak, aby kombinoval sprostredkovanie, vizualizácie a rekonštrukcie vašich nehnuteľností, za účelom čo najrýchlejšieho predaja a za čo najvyššiu možnú cenu. Veríme, že sa stretne s obľubou u našich zákazníkov práve pre jeho exkluzivitu a komplexnosť.

Ak vás tento produkt zaujal a chcete sa dozvedieť viac, kontaktujte nás na tel. čísle +421 918 346 800 a dohodnite si nezáväznú konzultáciu.

Pre inšpiráciu vyberáme niečo z nami dokončených projektov:

 

3 izbový byt s balkónom v Trenčíne (zatiaľ bez realizácie)

 

 

3 izbový byt s balkónom na ul. Mateja Bella v Trenčíne

 

Vizualizácia

 

 Realizácia