Produkty

Ako prebieha predaj firmy s históriou

Už sa vidíte vo svete podnikania, ako rozbiehate svoj business, vyjednávate, obchodujete, komunikujete s potenciálnymi zákazníkmi, ale neviete tento proces naštartovať, neviete ako začať? V tomto prípade sme tu pre vás a so všetkým vám poradíme. V našej aktuálnej ponuke nájdete databázu spoločností, ktoré sú pripravené pre vás na predaj. Takže z vašej strany nie sú potrebné žiadne návštevy úradov a inštitúcií, keďže kompletnú administratívnu prácu vykonáme za vás. Preberáme zodpovednosť za celý priebeh predprípravy spoločnosti na predaj až po samotnú kúpu a zápis do Obchodného registra.

neváhajte nás kontaktovať

Znie vám to lákavo, je to presne to, čo hľadáte a potrebujete? Neváhajte nás kontaktovať s vašou špecifickou požiadavkou, poradíme vám pri výbere. V našej ponuke nájdete firmy s históriou, ktoré už podnikali, ale z patričných dôvodov svoju podnikateľskú činnosť ukončili. Sú bez pohľadávok a záväzkov. účtovne a daňovo čisté. Ak vám niektoré údaje nevyhovujú a uvažujete o ich zmene, či už je to názov, sídlo spoločnosti alebo predmet podnikania, bez problémov vám vyhovieme. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

svet podnikania

Firmy na predaj s históriou https://41business.com/predaj-ready-made sú zoradené do zoznamu s popisom a prislúchajúcimi informáciami. Na našich stránkach nájdete, čo potrebujete. Ak sa rozhodnete pre konkrétnu firmu, o ktorú máte záujem, stačí, keď vyplníte objednávkový nezáväzný formulár, ktorý nám zašlete. Potom postupujete krok za krokom podľa ďalších inštrukcií, ktoré vám poskytneme. Potrebujem od vás úradne overené podpisy jednotlivých dokumentov. Ostatná práca súvisiaca s predajom spoločnosti je už na nás. V deň zápisu do Obchodného registra začínate svoju podnikateľskú činnosť. Výhodou sprostredkovateľských firiem je, že ušetríte nielen energiu v súvislosti s potrebným vybavovaním, ale aj čas. Keďže je spoločnosť už predpripravená pre potenciálnych zákazníkov, sprostredkovanie je záležitosťou pár dní a firma je vaša, vo vašej zodpovednosti. Pripravená pre vás na vašej ceste za úspechom a prosperitou.