Produkty

Klimatizácie pre firmy

Ak máte alebo sa chystáte otvoriť firmu alebo fabriku, kde je potrebné, aby v miestnosti bola stála a konštantná teplota a hľadáte klimatizáciu pre vašu spoločnosť, ste na správnom mieste. Odborný vyškolený personál z Master klima vám veľmi rád poradí s výberom priemyselnej klimatizácie, ktorá vám zabezpečí stálu teplotu a inteligentné ovládanie, ktoré môžu vaši zamestnanci ľahko obsluhovať. Firma master klima vám zabezpečí aj inštaláciu a montáž takýchto chladiacich modulov a ponúka aj stály servis pre firmy v prípade poruchy, výmeny starých súčiastok za nové ako aj pravidelného servisu v rámci povinnej údržby klimatizácii vo vašej spoločnosti.

klíma

Ak hľadáte kvalitnú firmu, ktorá ponúka aj dobrú cenu neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku pre vašu firmu. A dohodneme sa aj na pravidelnej údržbe a servise, ktorý robíme pre firmy. Klimatizácie v Bratislave ale aj v celom západoslovenskom kraji. V rámci celého západoslovenského kraja taktiež poskytujeme aj servis a údržbu.

klimatizácia

Prečo si zvoliť nás?

Sme firma s dlhoročnou pôsobnosťou. Sledujeme všetky nové trendy v oblasti klimatizácii, či už priemyselných alebo klasických klimatizácii. Dôležitá je pre nás kvalita odvedenej práce a spokojnosť zákazníkov, vážime si každého zákazníka, či už je to veľká firma, alebo fyzická osoba, ktorá potrebuje malú lacnú klímu do bytu či chaty. Máme Odborne vyškolený personál, ktorý vám vie správne poradiť s výberom klimatizácie a rovnako ju odborne namontovať, tak aby bola plne funkčná a výkonná. Zabezpečujeme nie len montáž, ale aj servis a čistenie klimatizácie. U nás nájdete jednoducho kvalitu za dobrú cenu. Požiadajte preto aj vy o nezáväznú cenovú kalkuláciu. A my vám do niekoľkých dní spravíme a pošleme rôzne cenové ponuky rôznych modelov od viacerých výrobcov. Ak vám bude nejaká cenová ponuka vyhovovať dohodneme sa na ďalšej spolupráci.