Produkty

Koľko vás bude stáť kvalitný LED pás?

LED svetelné pásy sú praktické spôsoby osvetlenia, ak chcete osvetliť niektoré miesta, ako je napríklad kuchynská doska, polica, bar alebo podhľad. Dajú sa s nimi dosiahnuť rôzne dizajnové kreácie a originálne kombinácie. Podľa toho, aké svetlo potrebujete dosiahnuť si zvoľte a vyberte aj svietivosť LED pásu. LED svetelné pásiky veľmi šikovne a jednoducho nalepíte kamkoľvek je potrebné. Na ich spodnej strane je totiž obojstranná lepiaca páska a tá vám umožní LED pásik nalepiť. Pokiaľ by ste však chceli aj iné riešenie, ktoré je pre LED pásiky v určitom smere lepšie, odporúčame ich umiestniť do hliníkového profilu. Ten im zabezpečuje lepšie chladenie čipov a tiež aj trochu viacej štýlovejší estetický vzhľad.

led pasy

Na výber máte veľké množstvo LED pásov podľa rozmerov, dĺžky, farby svetla a podobne. Rovnako môžete mať aj rôzne napájania. 24 V napájací zdroj https://www.conrad.cz/sitove-zdroje-a-menice.c37349 alebo led pas 12v Ledprodukt pre 12 V napájanie. LED pásy sa dajú navzájom prepájať a použitie je naozaj veľmi široké. Viete si na určených miestach LED pás prestrihnúť a navoliť tak požadovanú dĺžku, ktorú potrebujete. Môžete ich tiež ovládať aj na diaľkové ovládanie a niektoré majú možnosť dynamických efektov, ako je stmievanie, blikanie, zmena farby ap. Okrem klasického bieleho svetla sa dajú kombinovať aj farebné led pásy a vytvárať tak krásne, originálne a štýlové osvetlenie napríklad pri podhľadoch.

farebné led pásy

Čo sa týka ceny, určite si vyberte kvalitnejšie kusy, ktoré majú záruku kvality a dlhej životnosti. V špecializovaných LED obchodoch, ako je napríklad Ledprodukt.sk, sa v LED osvetlení vyznajú, majú kvalitné výrobky a veľa znalostí, takže sa môžete aj informovať. 5 metrový led pás s 5 ročnou zárukou tu napríklad nájdete v cene od 19 €. Samozrejme závisí, akú potrebujete dĺžku a svietivosť, rovnako ako aj napájací zdroj. Všetky informácie, ktoré potrebujete v tomto e-shope aj nájdete.