Nezařazené

Sú ekonómovia dobrí partneri?

To, či je pre vás niekto dobrý partner alebo nie, nezistíte len tak ľahko. Chce to trochu času, aby ste sa spoznali, našli spoločné záľuby. V čom vám však môžu vyhovovať práve ekonómovia? Či už študenti, muži alebo starší páni, poďme sa im spoločne pozrieť na zúbky:

ekonomika

·         V peniazoch sa dostatočne dobre vyznajú.
Ak nemáte dostatočnú finančnú gramotnosť alebo vám peniaze naháňajú hrôzu s takýmto mužom máte svoj problém hravo vyriešený a zažehnaný. Peniaze v ich rukách sa menia na investície. Sú vzdelaní v oblasti ekonómie a to znamená, že vedia ako narábať s peniazmi, aby z nich vyťažili čo najviac. Ak sa budete pýtať, isto vás naučia svoje know how.

mobil

·         Študujú a pracujú väčšinou v kolektíve žien.
Tento fakt môže byť chápaný aj ako pozitívum, ale aj ako negatívum. Pozitívne na tom je, že ak napríklad študujete aj vy ekonómiu môžete spolu študovať, spolu bývať na internáte. Ale ak ste dosť žiarlivá partnerka, potom sa budete musieť obrniť dostatočnou trpezlivosťou, pretože žien v okolí ekonómov sa nachádza dosť značné množstvo. Buď to prekusnete alebo sa do tohto vzťahu ani nehrňte.

·         Zarábajú dosť dobre na to, aby ste si mohli užívať život.
Keďže sa vyznajú v oblasti financií a investícii, nemusíte sa báť, že budete o hlade a o biede. O túto stránka vášho spoločného života sa s veľkou istotou postarajú práve oni. Možno to bude občas na úkor vášho spoločného voľného času, ale verte mi, že oni zarábajú pre vás a vašu rodinu. Na dovolenkách, výletoch a podobných exkurziách vám to často vynahradia. Veď pri kom inom by ste si mohli dovoliť nakupovať toľko ako pri týchto skvelých mužoch.

obchodník

·         Veľa pohybu v práci nemajú.
Keďže sa väčšinou jedná o mužov, ktorí pracujú v kancelárii, veľa pohybu sa im tam nedostáva. Preto by ste sa mali pripraviť na to, že títo muži buď navštevujú posilňovňu alebo majú nejaké to kilečko navyše. Samozrejme, do tohto počtu nerátam mužov, ktorí majú vynikajúci a rýchly metabolizmus, takže sedavá práca im neškodí a ešte si aj môžu dopriať nejakú sladkosť navyše.