Podnikanie

Ťažké veci

Už ste tiež mali nejaké ťažké obdobie v živote? A aké to bolo? Podľa mňa každý človek prežíva nejaké ťažšie obdobie a prekonávanie ťažkých období života, ako je rozchod, strata partnera, alebo niečo iné vám môže len ukázať ďalšiu cestu. Vezmite si napríklad túto situáciu: ste po rozchode, partner sa rozišiel s vami a vlastne vám ani nevysvetlil, prečo a nepovedal žiadny dôvod. No lenže za nejaký čas sa dozviete, že to bolo kvôli nejakej žene, ktorá sa do vás votrela a jednoducho priateľ neodolal a myslel si, že je lepší ako vy. V prvom rade mi toto príde od chlapa ako úbohé konanie, že ani nevysvetlí tej partnerke, prečo sa vlastne rozišli, ale čo je tá podstatnejšia vec.

a

Aj keď ste to zistila, tak sa stále trápite, ako to mohol urobiť, že to snáď ani nie je možné, že to čo urobil je jednoducho nejakým spôsobom nelogické, hrozné a od neho hnusné… áno, je to pravda, toto je viac ako hnusné a myslím si, že správny chlap toto neurobí. A má cenu za ním plakať? Je mi jasné, že to bolí, ja som si niečím podobným tiež prešla, ale tým, že budete nešťastná, tak akurát sama seba dusíte. Musíte si jednoducho povedať, že to nebol ten správny chlap pre vás, že za to nestál.

s

Ona je to vlastne aj pravda. A keby za to stál, myslíte si, že by bol schopný vám to urobiť? Odpoveď je nie. Ja si myslím, že keď niekto niekoho miluje alebo miloval, tak k nemu aspoň prejaví určitú úctu a vysvetlí mu, že sa napríklad zamiloval. Ale že chlap podvádza? Tak to sa ospravedlňujem, ale to s odpustením nie je vôbec žiadny chlap, ale papučka a za tým si stojím. Dávajte si pozor na to, koho si vyberáte, nech potom zbytočne neplačíte do vankúša. Aj keď je pravda, že človek sa pokojne môže pretvarovať aj niekoľko rokov a vy to nespoznáte. A v dnešnej dobe je celkom nadľudský výkon nájsť niekoho, kto je v pohode a nebude vás podvádzať.