Podnikanie

Ako sa pri sexe nenamáhať, ale užiť si ho dosýta

Keď sa ľudia rozhovoria na tému sex, väčšinou vyzdvihujú jeho prednosti, čo je najmä vyvrcholenie a orgastický zážitok, ale málokto sa zameria na tému fyzickej aktivity a námahy. Keď sa nad tým do hĺbky zamyslíte, sex, to je vlastne športový výkon, len si uvedomte, koľko existuje rôznych polôh, len indická Kamasútra ich spomína cez päťdesiat, a čo poloha, to námaha. Namáhame pri tom brušné a chrbtové svaly, stehná, lýtka, a dokonca aj tricepsy a prsné svaly, najmä muži sa vyslovene nadrú, aby priviedli partnerku k viacpočetnému orgazmu.

tantra masáž

Za socializmu bola fyzická kondícia väčšiny národa na celkom prijateľnej úrovni, venovalo sa viac času pohybu a športu, ale dnes, keď sa mnoho ľudí živí sedavým zamestnaním, a potom ešte holdujú zábave pri počítači alebo s mobilom, to s fyzičkou nie je práve slávne. Navyše jazdíme všade autom, pešo niektorí ľudia neurobia krok a tých vyslovených športových nadšencov je len zlomok.

masážny olej

Možno aj to je dôvod, prečo mnohí muži nepovažujú sex za niečo úžasné, a radšej posedia v krčmičke a poklábosia s kamarátmi.

Tantra na sex priváte

Sex priváty v Trenčíne Privat portal ponúkajú okrem klasického sexuálneho vyžitia aj tantrické masáže. A to je možnosť, ako si užiť sex aj bez námahy. Tantra síce nemá s pohlavným stykom nič spoločné, ale dokáže rozprúdiť sexuálnu energiu možno ešte lepšie, a zacieliť na vyvrcholenie tak, že je to pre klienta lepší zážitok, ako búšenie penisom do vagíny v misionárskej polohe, kedy musíte za desať minút vykonať najmenej dvesto klikov.

Masérka sa postará o to, aby ste si užili to, čo vás baví a vzrušuje, a ak sa rád kocháte ženskými prsiami, klinom, bruškom, alebo napríklad aj chodidlami, to všetko je vám tu k dispozícii. Bez fyzickej námahy si lepšie užijete samotný vrchol a tantra sa pre vás môže stať niečím, čo budete vyhľadávať častejšie, a možno to aj skúšať v partnerskom vzťahu.