Produkty

Chceš mať dlhšie alebo štíhlejšie nohy? Vyber si správny strih jeansov!

Mnoho dám chce mať krásne štíhle nohy, ktoré navyše môžu vyzerať aj o niečo dlhšie. Myslíte si, že to už jednoducho nejde ovplyvniť, čo nám príroda nadelila, avšak opak je pravdou. Oblečením je možné mnohé nedostatky postavy zamaskovať a naopak mnohé prednosti zase zvýrazniť a upútavať na ne pozornosť. Ako si však poradíme, čo sa týka štíhlejšieho vzhľadu nôh a prípadne aj ich optického predĺženia? Pomôžu nám niektoré strihy jeansov, ktoré sú nanajvýš na to vhodné. Naopak niektorým sa treba zase vyhnúť, aj keď sa vám možno páčia viacej.

jeansy na zoštíhlenie nôh

Jedným z našich tipov pre jeansy, ktoré opticky predĺžia Bigstarjeans, je rovný strih jeansov – straight. Straight strih nezvýrazňuje stehná ani lýtka a dáva ich naopak do rovnováhy a proporčnej ich zoštíhli. Ak navyše pridáte aj vysoký pás, ktorý doplníte topom alebo blúzkou, ktorá sa zasunie do nohavíc. Ešte aj opticky nohy predĺžite. Rovnako môžu byť jeansy aj dlhšie, aby zakryli topánky a môžete k nim tak pridať topánky na platforme alebo lodičky, aby ste predĺžili nohy a zvýšili si výšku, ak je to pre vás dôležité a ste nízkej postavy.

rifle a jeansy

Okrem strihu straight je vhodný aj široký strih jeansov, avšak nie zvonové jeansy. Zvonové jeansy naopak môžu opticky nohy skrátiť alebo rozšíriť. Pokiaľ si chcete obliecť skiny alebo iné priliehavé jeansy, môžete tak spraviť, no voľte si hladký povrch takýchto nohavíc, bez aplikácií, bez roztrhania, vydratia a v tmavých farbách, ktoré opticky nohy zúžia. Svetlé farby ich naopak rozšíria, preto sa ich za týmto účelom určite vyhnite. Vrecká na priliehavých nohaviciach by nemali byť príliš malé ani veľké. Takto si môžete nohy krásne opticky zoštíhliť. Pokiaľ ich chcete aj predĺžiť, už spomínaný vysoký pás na jeansach vám k tomu pomôže, ak ho necháte odkrytý a top bude do nohavíc zasunutý. Rovnako predĺžené nohavice, ktorými zakryjete topánky na vyššom opätku predĺžia celé nohy. Nakoniec môže pomôcť aj to, že si zladíte farbu obuvi s farbou riflí.