Produkty

Preprava s KLT prepravkami

Priemyselné odvetvia často čelia rôznym výzvam a kvalitná preprava, manipulácia a skladovanie tovarov, produktov a materiálov je jednoducho súčasťou každého odvetvia. Prepravné obaly by mali spĺňať niekoľko dôležitých kritérií, aby boli efektívne a optimalizovali tak výrobný proces alebo distribúciu. Jedným z dôležitých kritérií je životnosť obalov a materiál, z ktorého sú vyrobené. V závislosti od prepravovaného materiálu alebo produktov sa líšia aj požiadavky na prepravné obaly. Iné požiadavky majú potraviny a iné zase farmaceutika či chemikálie.

prepravka s modelkou

Povrch obalov a materiál obalov by mal byť pevný, odolný, hygienický (a to najmä pri háklivých komoditách, ako sú potraviny a lieky) a mal by mať aj dlhú životnosť. Dôležité je aj to, aký tvar prepravný obal má, či zodpovedá požiadavkám, normám a štandardom. Zároveň, ako dobre sa s nimi manipuluje a či sú kompatibilné s automatickými linkami napríklad. Praktické prepravné obaly, akými sú napríklad aj KLT prepravky sa využívajú takmer všade a vo všetkých odvetviach. KLT prepravka je prepravka s hladkým dnom určená na prepravu menšieho nákladu, menších súčiastok či iných komodít.

prepravky plastové

Niektoré majú aj veko na zatvorenie obsahu, čo je pri niektorých komoditách naozaj nevyhnutné. Dajú sa prakticky označiť napríklad čiarovým kódom alebo štítkami. Pokiaľ by ste pre svoj závod, firmu alebo výrobu chceli výhodne nakúpiť napríklad aj KLT prepravky, obráťte sa na spoločnosť PK group. V ponuke tu nájdete rôzne druhy prepraviek a môžete si vybrať, či investujete do nových prepravných nádob alebo by ste chceli vyskúšať na začiatok použité. Je skvelé, že sa prepravky, aj keď sú použité ďalej ponúkajú na využitie e predaj, nakoľko by bola veľká škoda tieto funkčné prepravky ešte ďalej nepoužívať. Ajto je malý krok k trvalej udržateľnosti, že sa obaly viacnásobne a dlhodobo opakovane využívajú v ďalších a ďalších firmách alebo odvetviach.