Produkty

Čo si teraz obliecť?

Krásna pestrofarebná jeseň so sebou prináša studenšie dni a noci. Už sa nám nenaskytne toľko príležitostí na pobyt vonku. Slniečkom zaliate dni sú nenávratne preč. Pomaly sa nám schyľuje k chladnejšiemu obdobiu v roku. Listy padajú zo stromov. Večery sú čoraz dlhšie a po presune času si budeme užívať tmu už od piatej hodiny večer. Rána sú chladné. Objavujú sa prvé námrazy. Sedenie v kancelárii alebo v škole prináša so sebou stuhnutosť a pocit chladu. Ak sa hýbeme, tak vonku je to ešte celkom znesiteľné. No, napriek tomu sa musíme obliekať čoraz viac a teplejšie. Jeseň nás očarí a pripravuje na zimu.

zakrytá žena v kapucni

Čo si v takomto ročnom období obliecť?

Rána sú chladné, no poobede sa teploty môžu vyšplhať celkom vysoko. Keď kráčame do práce alebo do školy, tak by sme si najradšej dali rovno zimnú bundu. No, poobede by sme sa v nej roztopili. Vtedy by sme najradšej mali na sebe len niečo tenké, ľahké. Na takéto ročné obdobie sú najlepšie predĺžené mikiny. Teraz mi dajú určite za pravdu všetky starostlivé maminky. Predĺžená mikina totiž perfektne zakryje oblasť krížov a obličiek. Zakryje a zahreje. Ráno si na túto predĺženú mikinu môžete dať vestu a poobede pôjdete bez nej. Hoci sa to poobedie zdá, že je teplo, tak sa nemôžeme nechať zlákať slnkom. To už nie je také teplé ako v lete. Nechajte https://pisnicky-akordy.cz/vidiek/nechajte-si-ju si pekne kríže v teple a vykračujte si domov v mikine. Vestu schováte do tašky oveľa jednoduchšie ako spomínanú zimnú bundu. Na tú je ešte čas.

žena sedí v mikine

Navyše predĺžené mikiny sú teraz v móde. Aj tie, ktoré sú oversize, a aj tie klasické. Na svoje si príde každý. Ďalšou výhodou takýchto mikín je to, že keď cez zimu niečo aj priberiete, tak je to oveľa lepšie zakryté v takejto mikine ako v tej klasickej, ktorá končí na páse. Kilá sa schovajú a vy sa na jar môžete opäť dostať do formy. Nikto si nič nevšimne. Vianoce a zimné obdobie sú totiž dosť náročné na zdravé stravovanie.