Produkty

Za kvalitu nemusíte minúť celý majetok, treba len vedieť u koho nakupovať

Viesť kvalitnejší život v dnešných časoch nie je žiadna veda, máme na to prostriedky aj j možnosti, stačí si iba vybrať tie, ktoré nám vyhovujú a vďaka ktorým sa môžeme každé ráno zobudiť zdraví a spokojní. Práve téma spánku a jeho kvality je dôležitá pre naberanie energie počas oddychu, a to je možné len na zdravotných ortopedických matracoch. Spoločnosť SEGUM vznikla už koncom minulého storočia a dodnes má za sebou množstvo práce práve v oblasti starostlivosti o zdravý spánok svojich zákazníkov, vyrába totiž ortopedické matrace. Svoje produkty môže označiť za čisto prírodné a bola prvou firmou, ktorá to na Slovensku rozbehla. Od roku 1992 ponúka sortiment matracov pre zákazníkov, najskôr to boli iba lacnejšie varianty, s pribúdajúcimi zákazníkmi sa však rozhodli rozšíriť ho o viac druhov, aby vyhoveli všetkým.

Dôležitý faktor pri kvalite je skladba matracov

Hrúbka matracov sa však časom zmenila tak, ako sa menia aj štýly a trendy v bývaní a zasiahli aj segment postelí. Moderné dizajnové postele si zaslúžia takisto moderné a kvalitné matrace Segum, ktoré už dosahujú hrúbku aj 25 cm, čo podľa spotrebiteľov do značnej miery dokáže zvýšiť komfort spánku. SEGUM vyrába všetky matrace na mieru bez príplatkov, takže aj tie lacnejšie typy matracov vyrábajú na mieru a dosiahli to vďaka tomu, že začali tie najkvalitnejšie z nich vyrábať v širokých sériách, to im ušetrí časť nákladov, takže môžu vyjsť zákazníkom v ústrety a ponúkať kvalitu za prijateľnú cenu.

Výrobca si zriadil aj svoje podnikové predajne v Senici, Bratislave a Žiline, tam si každý záujemca o zdravý spánok môže obzrieť a vybrať ten najlepší výrobok. Sortiment sa rozdeľuje na taštičkové a pružinové matrace a okrem ich kvalitného prepracovania zaručia aj antialergické vlastnosti, pretože pri ich výrobe sa spoľahli na kvalitu švajčiarskej peny Sanitized s certifikovanými antibakteriálnymi vlastnosťami. Nakupujú ju priamo od výrobcu, a tak si môžu byť spotrebitelia istí ich originalitou.

Vychutnajte si každú polohu

Každému z nás by malo záležať na vlastnom zdraví a urobiť všetko pre to, aby bolo po každej stránke chránené, začať môžeme napríklad kvalitným spánkom na zdravotnom matraci najvyššej kvality. Investícia do takéhoto matraca bude investíciou do vášho zdravia a vráti sa vám pocitom príjemného a ničíme nerušeného spánku.