Produkty

Legíny s vysokým pásom zoštíhľujú pás

Svet módy je farebným krásnym svetom, kde sa kreativite a elegancii medze nekladú. Sebavyjadrenie a sebaúcta sa v ňom https://www.techbyte.sk/2018/01/samsung-galaxy-s9-vsetky-informacie/ jednoducho tie spájajú. Legíny majú rôzne módne prevedenie, ktoré sa nemusí nosiť iba na športové aktivity. I keď legíny vznikli primárne, ako oblečenie na cvičenie, dnes už sa nosia bežne. Okrem klasického strihu sa dnes legíny šijú aj v strihom, ktoré vyzerajú, ako náhrada za nohavice, alebo jednoducho povedané na bežné nosenie. Legíny s vysokým pásom sa stali módnou vychytavkou, ktorá veľmi pekne tvaruje postavu, a to najmä oblasť pása, brucha a bokov.

dievca v leginoch

To umožňuje nosiť ich aj pre plnoštíhlejšie tvarované ženy. Podľa zvoleného strihu, materiálu a našitých doplnkov sa legíny niekedy podobajú skôr na nohavice. Allsort.sk ich navyše má aj s push up efektom. Push up efekt alebo double push up efekt je špeciálny strih, ktorý tvaruje zadok. Postava je tak ešte krajšie a lepšie formovaná a pekne zvýrazňuje a tvaruje zadnú časť tela.

legíny s vysokým pásom

Takého módne legíny si nemusíte obliekať len na športovanie. Zladiť ich môžete pohodlne k padavému svetru, kardiganu, elegantnejším kúskom alebo ku kabátu. Niektoré materiály ako eko koža umožňujú aj módny lesklý efekt. Ten sa okrem toho môže spojiť aj so strihom s vysokým pásom a krásny kúsok na elegantné outfity je na svete.

Vysoký pás pôsobí naozaj veľmi žensky. Nemusíte sa báť, nie je určený len ore veľmi štíhle dámy. Na svoje si iste prídu aj rôzny typy postáv. Hodí sa aj nižším dievčatám a naozaj krásne ukáže celú dolnú časť postavy.

Pokiaľ by ste chceli klasické rifľové vzory, aj tu si s legínami prídete na svoje. Rifľové legíny sa dnes už bežne šijú a predávajú. Sú veľmi pohodlné, s pohodlnej príjemnej látky a vyzerajú ako rifle, čo ich robí možno ešte atraktívnejšími pre mnohé z nás. Legíny s vysokým pásom sú jednoducho skvelé a určite si nejaké zaobstarajte pre krásne jesenné i celoročné outfity.