Produkty

Matrac na posteľ

Ste nočný živel alebo sa považujete skôr za spáča? Spánok by sa nemal podceňovať a už vôbec nie podmienky, aké nášmu spánku vytvoríme. Útulne zariadená spálňa, vhodná posteľ a správny kvalitný matrac. Na ten množstvo ľudí zabúda. Matrac do postele nie je len položka, ktorú musíte kúpiť, aby ste mohli spať. Je to položka, ktorú musíte vyberať starostlivo a riadiť sa aj nejakými kritériami. Najväčšiu chybu akú väčšina z nás robí je, že si vyberáme matrace do postele najmä z hľadiska ceny. Málokedy sa opýtame predávajúceho na kvalitu, výplň, metódu prípravy, či iné informácie.

spánok

Ak si vyberáte matrac určite by ste nemali zabudnúť porovnať si niektoré základné informácie. Dôležité je vedieť aký typ matraca vôbec preferujete. Máte radšej tvrdšie pružinové matrace? Alebo si potrpíte na skutočnej kvalite a prednosť dávate taštičkovým matracom, ktoré sú vhodné aj pre zdravotne znevýhodnených ľudí? Alebo chcete klasiku a nedáte dopustiť na penový matrac, ktorý je vyrobený z pamäťovej peny, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu telu a vy si môžete dopriať pohodlný spánok? Taktiež nie je pena ako pena. Penové matrace môžu byť z memory peny, studenej peny či iné.

matrac

Práve množstvo matracov na trhu vám dáva možnosť vybrať si matrac skutočne podľa vlastných požiadaviek, ktorý vám bude pasovať na 100%. Od toho sú predajcovia. A pokiaľ sa rozhodnete pre profesionálov ako sú segum, čaká vás bezkonkurenčné poradenstvo ohľadom postelí a matracov a taktiež si môžete vybrať tie najkvalitnejšie matrace na trhu. Segum sú slovenský výrobcovia posteli a najkvalitnejších matracov do postele, ktorý svoje pôsobenie majú na Slovensku už od roku 1992. Nebojte sa preto obrátiť na online poradcu na segum.sk alebo jednoducho navštívte jednu z pobočiek v Bratislave, Žiline alebo Senici. Pretože kvalitný spánok sa začína kvalitným matracom.