Produkty

Účinná dezinfekcia vody

Voda je nevyhnutná pre náš život a to, v akej kvalite ju pijeme, ovplyvňuje naše zdravie. Práve preto by sme sa mali starať o to, aby bola naša pitná voda v domácnostiach čo najčistejšia. Existujú rôzne prípravky na úpravu vody, ktoré ju vyčistia od baktérií a vírusov. No nie každému je sympatická chemická úprava vody. Presne pre takých zákazníkov odporúčame čistenie vody pomocou UV lampy. Nechemickým spôsobom tak bezpečne odstránite baktérie z pitnej vody, či z vody zo studne. My vám odporúčame kvalitnú profesionálnu UV lampu na čistenie vody od značky Philips.

voda v pohári

UV lampa Philips 55W využíva tie najmodernejšie technológie, ktoré prinášajú skvelé výsledky. Má obdivuhodný výkon, ktorý si hravo poradí s dezinfekciou vody pre domácnosť 24 hodín denne. Na jej výrobu boli použité len kvalitné materiály, takže môžete počítať s odolnosťou a dlhou životnosťou tejto obľúbenej UV lampy. Využívanie UV lampy do studne na dezinfekciu vody má oproti chemickému spôsobu veľkú výhodu aj v tom, že voda nezapácha po chlóre a nedráždi oči. V sortimente VODASERVISu nájdete aj užitočnú ponuku náhradných dielov pre UV lampu Philips 55W, ako napríklad náhradnú 2 PIN UV žiarivku, ale aj náhradný elektrický adaptér. E-shop VODASERVIS má pre vás v ponuke množstvo užitočných produktov súvisiacich s úpravou, či testovaním vody.

voda a ruka

Navštívte ich e-shop a vyberte si zo širokej ponuky aj vy. Kúpite tu produkty, s ktorými vykonáte analýzu vodu. Sú nimi jednoducho použiteľné domáce testy vody, s ktorými rýchlo a pohodlne odhalíte skutočnú kvalitu vody z vášho vodovodného kohútika, či zo studne. Samozrejmosťou je pestrá ponuka filtrov pre vodu, ktoré sú v súčasnosti už takmer bežnou záležitosťou v každej modernej domácnosti. No a väčšina z nás by mala určite nazrieť do ponuky zmäkčovačov vody, ktoré zatočia aj s tou najtvrdšou vodou.