Produkty

Zázrak menom senzuálna masáž

Šteklivé a vzrušujúce zážitky zo senzuálnej masáže patria k tým, na ktoré sa nezabúda, pretože pri nej môžete zažiť nepoznané a dosiahnuť vyvrcholenie aj bez sexuálneho styku. A to sú aj dôvody na to, prečo sa mnohí zákazníci rozhodnú absolvovať senzuálnu masáž. Tantra je viac ako len obyčajné masírovať, pri nej dochádza k duchovnému spojeniu tela a mysle.

žena na masáži

K senzuálnej masáži sa dostane každý občan Slovenska, pretože je dostupná v každom väčšom meste alebo sa dá objednať prostredníctvom internetových stránok. V salónoch na vás čaká senzualna masaz príjemné a voňavé prostredie, pekné dievčatá so šikovnými rukami a vzrušujúca masáž v pokojnej atmosfére. Vybrať si druh masáže a objednať sa na ňu treba aspoň 1 hodinu vopred. Z ponuky dievčat, ktoré sú na profesionálnej úrovni, sa môžete rozhodnúť pre tú, ktorá vás oslovila, a tá vás aj v salóne privíta šálkou čaju alebo kávy.

Po príchode si môžete vypiť ponúkaný nápoj a potom si aj dopriať sprchu, prezlečiete sa do sárongu, čo je tradičný ázijský odev, a až tak prichádza na rad samotný rituál masáže. Pri objednávaní si treba vybrať aj druh masáže, ponuka je široká a nájdete v nej aj klasickú masáž, masáž pre páry, body alebo double body masáž, magic, couple či special alebo trocha odvážnejšiu masáž lingamu. Počas rituálu vás bude sprevádzať príjemná hudba a exotická vôňa, aby podčiarkli atmosféru.

vino

Do salóna sa však nedostanete, ak budete mať vírusové ochorenie alebo kožné problémy či prídete pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok, a takisto tam neposkytujú sexuálne služby. To by mal rešpektovať každý návštevník, aby si dokonalo užil masáž a prežil vzrušenie, rozkoš až k vyvrcholeniu. Po skončení rituálu vám poskytnú trocha času na oddych, sprchu a rozlúčia sa s vami pozdravom „namaste“ a malým darčekom.

Šikovné dievčatá sa postarajú o to, aby ste prežili vzrušujúce chvíle a využijú na to svoje ruky, nohy, prsia aj celé telo, čím vás dostanú do „varu“, kedy zabudnete na problémy všedných dní a zo salóna odídete so zrelaxovaným telom a vyčistenou mysľou.