Produkty

Exteriérové zábradlia

Vo všeobecnosti sa moderné domové, či už interiérové alebo exteriérové, zábradlia vyznačujú svojou jednoduchou, ale zároveň štýlovou architektonickou stavbou. Čo sa týka interiéru domácností, najčastejšie sa používajú pri schodiskách, ktoré vedú k spálňam alebo obývacím izbám, no môžu byť použité aj kdekoľvek inde. Veľmi obľúbenými materiálmi, čo sa týka vo vnútorných priestoroch domu, sú zábradlia vyrobené z materiálov ako drevo, kov, plast alebo veľmi moderné a štýlové sklo. Čo sa týka materiálov, farby, dizajnu zábradlí je si naozaj z čoho vyberať. Moderné zábradlie by malo zodpovedať typu zariadenia interiéru, malo by ľahko zapadnúť do miestnosti, ale zároveň by sa malo vyznačovať dostatočnou odolnosťou, výdržou a bezpečnosťou.

zábradlie

Čo sa týka exteriérového zábradlia, tu potrebujete pri výbere kvality premýšľať dvakrát toľko. Exteriérové domové zábradlia sú dôležitou súčasťou takmer každého domu. Je nesmierne dôležité, aby poskytovali bezpečnosť pre domácich, aj okoloidúcich či návštevníkov. Takisto existuje veľa druhov, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, v rôznych štýloch, moderných či tradičných, tak aby vytvárali čo najlepší estetický dizajn pre vašu domovú fasádu. Pri tomto type zábradlia sa neodporúča materiál ako napríklad drevo či plast. Drevo nemusí veľmi dobre znášať rôzne poveternostné výkyvy a po krátkom čase sa rýchlo opotrebuje, a nevyzerá práve veľmi esteticky.

exteriér

V tomto prípade väčšina odborníkov siaha po nerezových zábradliach, ktoré navyše predstavuje nádherný prvok, ktorý pri vašom dome krásne vynikne. Ide o veľmi odolný materiál, ktorý je možné kombinovať v rôznych štýloch a farbách. Je úžasne odolné aj proti poveternostným vplyvom a nárazom, vďaka čomu je hlavným favoritom pre exteriérové domové zábradlia. Na rozdiel od iných materiálov je bezúdržbové, čo znamená, že si vyžaduje naozaj len minimálnu starostlivosť. Nerezové zábradlie na balkón a schody môžu byť vyrobené aj na mieru a môžu byť prepracované presne podľa vašich inštrukcií a predstáv. Predstavuje tak plne bezpečný a esteticky štýlový spôsob, ako pridať na jedinečnosti vášho domu.