Produkty

V každom kúte domácnosti si môžete urobiť pekný priestor

Najčastejšie sa obklopujeme vecami, ktoré máme doma, nábytok, zariadenie, vybavenie či celková dispozícia priestoru, a tie máme snahu vyberať podľa vlastných predstáv a vkusu. Musíme sa tam predsa cítiť dobre a mať pocit domova, preto je náš zásah pri zariaďovaní bytu či domu taký dôležitý.

Spolu so sprchou si užite aj pekný priestor

Trendy a štýly sú síce dôležité, ale držať sa ich nie je až také podstatné, ak si chceme vytvoriť vlastný domov, kam sa budeme každý deň vracať a kde sa budeme chcieť cítiť príjemne. Pri navrhovaní interiérov sa môžeme poradiť s dizajnérom o tom, čo momentálne hovoria trendy, ale posledné slovo budeme mať vždy my. Skĺbiť tak módny trend s praktickosťou nie je ťažké, stačí len sklenená zástena hľadať a vybrať ten správny.

Najčastejšie sa hovorí, že v jednoduchosti je krása a túto pravdu by sme mali aj pretaviť do skutkov. Pri zariaďovaní kúpeľne to môže mať podobu sklenenej zásteny, ktorá je tvorená iba jedným skleneným panelom, bez dverí, teda walk in. Sklo musí byť v bezpečnostnej úprave, aby v prípade rozbitia nebolo pre užívateľov nebezpečné. Sprchový kút tvorený touto sklenenou zástenou je moderný a veľmi praktický.

Elegancia bezrámovej zásteny sprchového kúta je neodškriepiteľná, no ak nie ste zástanca čistých línií a predsa len by ste chceli sklo v ráme, stavte na hliníkový rám alebo nehrdzavejúcu oceľ. Môžu stene dodať iný rozmer a vy budete mať pocit istoty, ktorá možno pri zástene bez rámu pokrivkáva. Obávať sa však netreba, úchyty a spájanie skla so sklom alebo prichytávanie na priečky z iných materiálov sú prepracované a dostatočne pevné.

Priesvitné sklo je najpoužívanejšie

Sprchová zástena zo skla však môže byť aj bodom, kde si uplatnite svoje originálne nápady a vlastnú tvorivosť a navrhnete povrchovú úpravu skla v grafickom dizajne, ktorý si navrhnete sami. Sklo však existuje v pieskovanej, matnej, mliečnej úprave, ale možnosťou je aj farebné či grafosklo. Akákoľvek snaha o originalitu sa cení, len tak môžete docieliť, že vaša kúpeľňa bude odrazu iná, nápaditejšia a krajšia.