Podnikanie

Neuveriteľná rozkoš cez masáž prostaty

Cez konečník alebo cez hrádzu – je známe, že masáž prostaty je možné vykonávať dvoma spôsobmi – buď cez hrádzu, alebo cez konečník. Cez hrádzu je to ale menej účinné, a tak sa najčastejšie uplatní ten druhý spôsob. Môže sa vám to zdať nečisté a nepríjemné, ale toto je len obyčajné zdanie, s dôkladnou hygienou konečníka sa cez tieto sexuálne tabu ľahko prenesiete a získate viac sebavedomia.

masážne pomôcky

Orgazmus – dobre vykonávaná masáž prostaty dokáže divy a niektorí (nemusia to byť ale všetci) môžu týmto spôsobom docieliť slastné vyvrcholenie, alebo k nemu aspoň prispieť pri súčasnej stimulácii penisu. Niektorí muži sú pri prvej masáži prostaty z tohto javu vyvedení z miery a uvedomujú si, aký silný erotický zážitok im toto môže priniesť.

masáž prostaty

Nehanbite sa pred masérkou – masérka je živá bytosť svojou podstatou rovnaká ako vy. Každý sme stvorení z lásky, a je jedno, či sme muž alebo žena. Nemali by sme sa pred sebou hanbiť, jednoducho sme si vybrali zatiaľ toto telo, a je to náš dokonalý nástroj na rozkoš a slasť. Buďte k masérke úprimní a otvorení, nebuďte hrubí a vyzývaví, ale radšej skromní a empatickí. Takých mužov majú dievčatá najradšej, a čím viac pokory a láskavosti z vás vychádza, tým viac radosti vám masérka dopraje.

Skúste to s pupkom – až budete v intímnom prostredí so svojou partnerkou, alebo s masérkou, ktorá je ochotná vám vyhovieť vo vašich tajných prianiach, požiadajte ju súčasne s masážou prostaty o dráždenie stredu pupku, tu sa nachádza veľmi silná erotogénna zóna, ktorá spoločne môže prispieť k silnému orgazmickému zážitku.

Análny stimulátor pre mužov – aj muži majú právo na orgazmus skrze konečník, nie je to len výsada žien. Nemáme tu síce na mysli homosexualitu, ale heterosexuálny sex alebo masturbáciu s análnym vibračným stimulátorom. Muži s ním dosahujú silné orgazmy a môžete si ho zaobstarať domov aj vy. Je to diskrétne, bezpečné a hlavne príjemné.