Produkty

Obaly Schoeller Allibert na mieru

V portfóliu produktov, ktoré firma Schoeller Allibert má, môžete nájsť širokú ponuku všestranne využiteľných prepravných obalov, na ktorých výrobu sa zameriavajú už dlhé roky. Práve prostredníctvom množstva skúseností, ktoré získali dlhoročným pôsobením v tejto oblasti, dokáže dnes firma ponúkať riešenia pre mnohé odvetvia. Ich klasickú ponuku tvoria napríklad prepravné kontajnery, debničky, prepravky, vedrá, palety a vozíky. Tieto prepravné produkty je možné využívať vo výrobných aj skladových a iných priestoroch rôznych spoločností, a to aj v odvetví ako je automobilový, chemický, farmaceutický, kozmetický, potravinársky, nápojový, poľnohospodársky priemysel či ďalšie. Keďže sa firma veľmi intenzívne zaujíma aj o ochranu životného prostredia http://slovnik.azet.sk/synonyma/%3Fq%3Dprostredie a udržateľné zdroje, všetky produkty, ktoré vyrábajú sú z recyklovateľných materiálov. Zaujímavou voľbou, ktorá určite poteší mnohé podniky je taktiež možnosť využitia služby vratných obalov.

potravinový odpad

V prípade požiadavky však firma ponúka aj možnosť prispôsobenia prepravných obalov tak, aby maximálne spĺňali spokojnosť zákazníka. Príkladom je zákaznícke riešenie – Andigestion Schoeller Allibert, prostredníctvom ktorého pre spoločnosť Andigestion vytvorili špeciálne prispôsobené kontajnery. Keďže táto spoločnosť sa zameriava na zhromažďovanie potravinárskeho odpadu, ktorý následne recykluje a premieňa na hnojivo alebo obnoviteľné zdroje energie, potrebovali k tomuto procesu optimalizovať aj ich prepravné kontajnery.

vysokozdvižný vozík

Na základe tejto požiadavky prišla firma Schoeller Allibert s riešením vo forme kontajnera, ktorý sa pri prepravovaní potravinárskeho odpadu bude vedieť na vysokozdvižnom vozíku otáčať a taktiež sa vyklápať, vďaka čomu ho bude možné napĺňať a používať opakovane. Zároveň bolo dôležité, aby bol kontajner vyrobený z hrubého, pevného a odolného materiálu, aby neprišlo k jeho rýchlemu opotrebeniu. Na základe týchto zadaných požiadaviek následne vznikol kontajner s označením Big Box, ktorý predstavuje pre spoločnosť Andigestion ideálne riešenie na mieru.