Produkty

IBC kontajnery pre vás

Hľadáte spôsob ako bezpečne a efektívne prepraviť váš tovar s maximálnou hygienickosťou? Máme to pravé orechové pre vás a váš obchod. Naše IBC kontajnery 600 l na predaj sú určené na hocijaký prenos všemožného materiálu. Najskôr si ale vysvetlíme, čo to vlastne znamená IBC kontajner. Doslovným prekladom je Intermediate Bulk Container a to v angličtine znamená stredne veľký objemový kontajner. Slúži presne na to, na čo myslíte, priam na všeličo. Jeho materiál je z najkvalitnejšieho recyklovateľného plastu, ktorý ako Superman chráni našu drahocennú planétu Zem.

modrý kontajner

Výhodou týchto kontajnerov je, že sú efektívne a spoľahlivé. Prenesiete v nich kvapaliny rôzneho pôvodu, dokonca aj niektoré kyseliny. Ak ste vlastníkom farmaceutickej firmy, ktorá sa zameriava na vyrábanie liekov a liečivých prípravkov, tieto IBC kontajnery sú stvorené priamo pre vás. Vybrať si môžete z rozmerov v našej ponuke od dvestopäťdesiat litrov až po tisíc stodeväťdesiatdva litrov. Náš IBC kontajnery značky Schoeller Allibert sú vhodné pre agrochemický priemysel, farmaceutický priemysel, chemický priemysel, kozmetický priemysel a mnoho ďalších. Potrebujete uskladniť tekutinu na prípravu parfúmu?

sivý kontajner

IBC kontajner Schoeller Allibert. Neviete kam s glycerolom? IBC kontajner Schoeller Allibert je tá správna možnosť kam to dať. Sme tu len pre vás a vy ste práve pre nás. Naše rozumne nízke ceny nezodpovedajú nízkej kvalite ale naopak veľmi vysokej kvalite. Nemusíte sa báť toho, že sa po ceste k vám do obchodu kontajner roztaví kvôli chemickým tekutinám. Naše IBC kontajnery Schoeller Allibert vydržia úplne všetko. Neváhajte už ani sekundu, ani minútku a poďte si zobrať aj vy váš IBC kontajner, ktorý vydrží aj laserové oči Supermana alebo neskutočnú silu Hulka. Buďte aj vy perfektní, pretože my sme perfektní v tom, čo robíme. A čo robíme? Vyrábame IBC kontajnery značky Schoeller Allibert, ktoré vydržia všeličo, na čo pomyslíte.