Produkty

Jeansy pre každého

Si milovníčka módy? Vždy ťa bavilo obliekať si najnovšie módne trendy? Záujem o módu je najmä v prípade žien úplne prirodzený a niekedy až prehnaný. Ak však máme financie a miesto v šatníku, nový kúsok vždy poteší. Svoj outfit môžete vyskladať z rôznych kúskov oblečenia. Teraz vám však ukážem ako kombinovať klasické slim jeansy, aby ste dosiahli úspech. Výhodou slim jeansov je ich univerzálny strih. Úzky pas, obtiahnuté na stehnách a tesné pri členkoch. Vysoké, štíhle ženy by mali pomocou slim jeansov upútať najmä na svoj pás a nohy, preto sa nebojte slim jeansy kombinovať s obtiahnutom rolákom, tričkom, či tielkom.

jeansy

Slim jeansy sú vhodné aj na elegantnejší outfit. Krásne vyniknú s obtiahnutým korzetom či zaujímavým topom. Ženy s väčšími krivkami ale pokojne môžu po slim jeansoch siahnuť tiež. Neodporúča sa však kombinácia s oversize vrchným kúskom oblečenia. Zbytočne na seba viac upútate a zväčšíte opticky aj svoju postavu. Siahnite radšej po voľnejšej blízke, ktorú zapracuje do jeansov a voľne vytiahnete. Schováte tak svoje nedostatky na bruchu. Nízke dámy by sa mali vyvarovať predĺženým strihom vrchnej často odevu. Čo sa týka obuvi, tu majú slim jeansy veľkú výhodu.

jeansy

Nič nepokazíte ako teniskami, tak lodičkami či šľapkami. Ku slim jeansom sa hodí skutočne všetko a nič nebude pôsobiť rušivo. Keďže slim jeansy sú pri členkoch úzke, vyniknú každé topánky, ktoré zvolíte. Výhodou to je aj v zime, kedy jeansy schované aj pod úzke čižmy. Už záleží len na vašom výbere slim jeasnov. Ponuka na trhu je skutočne obrovská. Stavte však na istotu a navštívte stránku bigstarjeans.sk. Na internetovej stránke bigstarjeans.sk nájdete veľké množstvo rôznych moderných slim jeansov, z ktorých si svoj kúsok vyberie určite každý. Okrem slim jeasnov nájdete na bigstarjeans.sk aj množstvo iných strihov originálnych jeansov.