NAŠE PROJEKTY

V roku 2017 sme sa rozhodli zužitkovať naše 10 ročné skúsenosti v sprostredkovaní realít a rozšírili sme svoju činnosť o rekonštrukcie nami zakúpených nehnuteľností. Chceli sme klientom ponúknuť trochu INÉ bývanie a odzrkadliť v ňom kúsok svojho pohľadu na vyšší štandard a dizajn, než sme boli zvyknutí vídať za desaťročie praxe. Keďže sme chceli ukázať, že nie každý zrekonštruovaný byt má rovnakú hodnotu, nezostávalo nám nič iné, než sa vydať aj inou cestou.

Preto vám radi ponúkame aj službu VÝKUPU bytov s platbou v HOTOVOSTI. Pri tejto službe je kúpa bytu z našej strany naozaj expresne rýchla, bezpečná a transparentná. Byt následne upravujeme podľa našich predstáv. Po rekonštrukcii si zväčša vo veľmi krátkom čase nájde svojho nového, spokojného majiteľa, ktorý ocení nadštandardný dizajn a kvalitu prevedených prác.

Najnovší produkt v našom portfóliu sme nastavili tak, aby kombinoval sprostredkovanie, vizualizácie a rekonštrukcie vašich nehnuteľností, za účelom čo najrýchlejšieho predaja a za čo najvyššiu možnú cenu. Veríme, že sa stretne s obľubou u našich zákazníkov práve pre jeho exkluzivitu a komplexnosť.

Ak vás tento produkt zaujal a chcete sa dozvedieť viac, kontaktujte nás na tel. čísle +421 918 346 800 a dohodnite si nezáväznú konzultáciu.

 

Výber z dokončených projektov:


3 izbový byt s balkónom na ul. Mateja Bella v Trenčíne

Veľkou výzvou pri rekonštrukcii tohto bytu bola malá kúpeľňa. 

 

3 izbový byt s balkónom na ul. Soblahovská v Trenčíne

 

2 izbový byt s kuchynským kútom balkónom na sídlisku Juh v Trenčíne
Požiadavka na jednoduchú, účelnú a nízkonákladovú rekonštrukciu bola splnená.

 

 

Záznamy neboli nájdené...